Kategorie blog
Chmura tagów
10 lat Słonecznej Winnicy 0

Pierwsza myśl – kiedy to minęło?! Dopiero co świętowaliśmy 5 urodziny Słonecznej Winnicy, a w sobotę 31 sierpnia 2019 roku "stuknęło" 10 lat od założenia firmy. To była świetna dekada, a ostatnie 5 lat obfitowało w nowości, takie jak degustacje, targi winiarskie, własny import z butikowych winnic, nowe enoturystyczne destynacje i nową... konkurencję!

 

czytaj całość »
Pałacowe spotkanie z winem 0

17.10.2014 odbyło się, po raz pierwszy, Pałacowe spotkanie z winem, czyli podstawowy kurs wiedzy winiarskiej, połączony z degustacją 10 win z różnych regionów winiarskich. Wszystko działo się w Sali Pompejańskiej Pałacu w Jabłonnie, który tego wieczoru dosłownie utonął we mgle.

czytaj całość »
To już 5 lat! 0

Zaczęło się jesienią 2009 roku. Wtedy pojawił się pomysł, aby w Jabłonnie stworzyć miejsce, które stałoby się inspirującym punktem na winiarskiej mapie okolic Warszawy. Od początku ważne było dla nas, aby ludzie odwiedzający naszą firmę znajdowali tu atmosferę sprzyjającą refleksji na temat wina, inspirację do rozmów na jego temat oraz kompetentną i przyjazną obsługę. Naszym największym kapitałem zakładowym była fascynacja tym szlachetnym trunkiem i umiejętność zabawy smakami oraz aromatami. Upływ tych pięciu lat widać po fasadzie naszej winiarni, którą zawłaszczyła winorośl japońska.

czytaj całość »
Witamy na naszym blogu! 0

I tak słowo stało się ciałem – zaczyna działać nasz blog. W założeniu ma być miejscem, w którym znajdą się impresje na temat win, winnic (także naszej firmowej winnicy, która, być może, w tym roku, wyda już pierwsze owoce), pracy winiarzy, ale także szeroko rozumianej turystyki winiarskiej. Ponadto, przy temacie win nie jest możliwe ominięcie tematów kulinarnych, więc będziemy także rozprawiać na temat ciekawych połączeń najróżniejszych potraw z winami. Te połączenia nie będą się ograniczać, tylko i wyłącznie, do starych sprawdzonych zestawień, ale będziemy także chcieli pokazać, że eksperymenty nie zawsze kończą się źle. To tyle krótkiego wstępu. Dziękujemy naszym Klientom za odwiedzanie naszej strony i potwierdzenie sympatii do naszej firmy znacznikiem „Lubię to” na Facebook’u. Zapraszamy do świata win Słonecznej Winnicy tych wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zrobić u nas 'winnych zakupów'. postaramy się, aby każdy wieczór z lampką wina zakupionego u nas był czasem, który będzie miło wspominany.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl